Canada – Soccer League

June 14, 2013

Clasament Canada - Soccer League

# Echipă MJ V E Î GM GP DG P
1 York Region Sh… 18 13 5 0 42 15 +27 44
2 Toronto Croatia 18 10 3 5 40 27 +13 33
3 Kingston 18 8 4 6 47 38 +9 28
4 North York Astros 18 7 5 6 31 22 +9 26
5 Burlington 18 7 3 8 23 37 -14 24
6 Serbian White … 18 6 5 7 32 20 +12 23
7 Waterloo 18 6 4 8 33 42 -9 22
8 Brampton United 18 6 3 9 19 25 -6 21
9 London City 18 6 2 10 31 46 -15 20
10 Niagara United 18 3 2 13 23 49 -26 11

Rezultate meciuri fotbal Canada - Soccer League

26/10/2014
York Region Sh… 0 - 0 Toronto Croatia
19/10/2014
York Region Sh… 1 - 0 North York Astros
Toronto Croatia 2 - 1 Kingston
12/10/2014
York Region Sh… 3 - 0 Brampton United
North York Astros 4 - 0 Burlington
Toronto Croatia 4 - 2 Waterloo
11/10/2014
Kingston 0 - 0 Serbian White …
05/10/2014
York Region Sh… 3 - 2 Toronto Croatia
North York Astros 0 - 1 Niagara United
Brampton United 0 - 1 Kingston
Serbian White … 5 - 1 London City
29/09/2014
Burlington 0 - 0 Toronto Croatia
28/09/2014
North York Astros 4 - 1 Waterloo
Serbian White … 6 - 3 Niagara United
27/09/2014
Kingston 2 - 2 York Region Sh…
22/09/2014
Burlington 4 - 2 Niagara United
Waterloo 2 - 1 London City
21/09/2014
North York Astros 1 - 1 York Region Sh…
Kingston 5 - 4 Toronto Croatia
Brampton United 1 - 0 Serbian White …

Program meciuri fotbal Canada - Soccer League:

Cehia – Liga 1

June 14, 2013

Clasament fotbal Cehia - Liga 1:

# Echipă MJ V E Î GM GP DG P
1 Viktoria Plzeň 12 9 2 1 26 8 +18 29
2 Sparta Praha 12 9 1 2 18 5 +13 28
3 Jablonec 12 7 3 2 25 11 +14 24
4 Baník Ostrava 12 5 3 4 9 16 -7 18
5 Teplice 12 4 5 3 20 14 +6 17
6 Mladá Boleslav 12 5 2 5 16 11 +5 17
7 Bohemians 1905 12 5 1 6 18 21 -3 16
8 Dukla Praha 12 4 4 4 13 18 -5 16
9 Slovácko 12 4 3 5 22 19 +3 15
10 Příbram 12 4 3 5 15 19 -4 15
11 Slavia Praha 12 4 2 6 15 17 -2 14
12 Slovan Liberec 12 2 7 3 17 14 +3 13
13 Zbrojovka Brno 12 3 3 6 15 21 -6 12
14 České Budějovice 12 2 6 4 11 23 -12 12
15 Vysočina Jihlava 12 3 2 7 8 15 -7 11
16 Hradec Králové 12 1 3 8 8 24 -16 6

Rezultate fotbal Cehia - Liga 1:

28/10/2014
Dukla Praha 0 - 0 Příbram
26/10/2014
Sparta Praha 1 - 0 Mladá Boleslav
25/10/2014
Slovácko 0 - 1 Viktoria Plzeň
Jablonec 4 - 2 Teplice
Příbram 3 - 1 Baník Ostrava
Hradec Králové 2 - 4 Dukla Praha
24/10/2014
Bohemians 1905 2 - 4 Slovan Liberec
České Budějovice 1 - 1 Slavia Praha
Vysočina Jihlava 2 - 0 Zbrojovka Brno
19/10/2014
Mladá Boleslav 0 - 3 Viktoria Plzeň
18/10/2014
Zbrojovka Brno 1 - 3 Sparta Praha
Slavia Praha 1 - 1 Jablonec
Teplice 4 - 1 Bohemians 1905
Hradec Králové 2 - 3 České Budějovice
Slovan Liberec 2 - 2 Slovácko
17/10/2014
Baník Ostrava 0 - 0 Vysočina Jihlava
05/10/2014
Viktoria Plzeň 1 - 0 Teplice
Sparta Praha 1 - 0 Slovan Liberec

Program meciuri fotbal din Cehia - Liga 1:

31/10/2014
Mladá Boleslav 21:15 Bohemians 1905
01/11/2014
Dukla Praha 16:00 České Budějovice
Teplice 18:00 Vysočina Jihlava
Zbrojovka Brno 18:00 Slovácko
Baník Ostrava 18:00 Hradec Králové
Slavia Praha 18:00 Příbram
Viktoria Plzeň 21:15 Sparta Praha
02/11/2014
Slovan Liberec 16:45 Jablonec
07/11/2014
Příbram 19:00 Teplice
Dukla Praha 21:15 Slavia Praha
08/11/2014
České Budějovice 18:00 Baník Ostrava
Jablonec 21:15 Mladá Boleslav
09/11/2014
Hradec Králové 16:00 Slovan Liberec
Slovácko 18:00 Sparta Praha
Vysočina Jihlava 18:00 Viktoria Plzeň
10/11/2014
Bohemians 1905 20:00 Zbrojovka Brno
22/11/2014
Baník Ostrava 16:00 Jablonec
Slovan Liberec 18:00 Vysočina Jihlava

Danemarca – Superliga

June 14, 2013

Clasament fotbal Danemarca - Superliga:

# Echipă MJ V E Î GM GP DG P
1 Midtjylland 12 9 1 2 26 13 +13 28
2 Randers 12 6 3 3 12 8 +4 21
3 København 12 6 3 3 13 11 +2 21
4 Nordsjælland 12 6 2 4 17 17 +0 20
5 Brøndby 12 5 3 4 18 12 +6 18
6 Hobro 12 4 5 3 17 16 +1 17
7 AaB 12 3 6 3 11 10 +1 15
8 SønderjyskE 12 2 8 2 13 14 -1 14
9 Vestsjælland 12 4 2 6 14 21 -7 14
10 Esbjerg 12 2 6 4 13 13 +0 12
11 OB 12 2 3 7 12 19 -7 9
12 Silkeborg 12 0 4 8 7 19 -12 4

Rezultate fotbal Danemarca - Superliga:

27/10/2014
Nordsjælland 0 - 1 AaB
26/10/2014
Esbjerg 0 - 0 Brøndby
Hobro 0 - 2 København
Randers 3 - 0 OB
25/10/2014
SønderjyskE 1 - 1 Midtjylland
24/10/2014
Silkeborg 1 - 2 Vestsjælland
20/10/2014
Esbjerg 2 - 0 OB
19/10/2014
København 1 - 0 Randers
Brøndby 5 - 0 Vestsjælland
Midtjylland 2 - 1 Silkeborg
18/10/2014
Nordsjælland 2 - 3 SønderjyskE
17/10/2014
AaB 1 - 1 Hobro
05/10/2014
Brøndby 2 - 1 AaB
København 2 - 1 Esbjerg
Randers 0 - 0 Nordsjælland
Vestsjælland 1 - 1 SønderjyskE
04/10/2014
OB 2 - 0 Silkeborg
03/10/2014
Hobro 1 - 5 Midtjylland
29/09/2014
Nordsjælland 2 - 1 OB

Program meciuri fotbal din Danemarca - Superliga:

31/10/2014
Midtjylland 19:30 Nordsjælland
01/11/2014
Vestsjælland 18:00 Esbjerg
02/11/2014
OB 15:00 Hobro
København 18:00 SønderjyskE
Brøndby 19:30 Randers
03/11/2014
AaB 20:00 Silkeborg
07/11/2014
Silkeborg 19:30 Midtjylland
08/11/2014
Randers 20:00 Esbjerg
09/11/2014
SønderjyskE 14:00 OB
AaB 16:00 Vestsjælland
Hobro 18:00 Brøndby
Nordsjælland 20:15 København
21/11/2014
Vestsjælland 19:30 Randers
22/11/2014
Esbjerg 18:00 Hobro
23/11/2014
OB 15:00 Nordsjælland
Brøndby 18:00 SønderjyskE
Midtjylland 20:00 AaB
24/11/2014
København 20:00 Silkeborg
28/11/2014
SønderjyskE 19:30 Esbjerg
29/11/2014
Silkeborg 18:00 OB

Anglia – Championship

June 14, 2013

Clasament fotbal Anglia - Championship:

# Echipă MJ V E Î GM GP DG P
1 Derby County 14 7 5 2 24 12 +12 26
2 Watford 14 7 5 2 26 15 +11 26
3 Wolverhampton Wanderers 14 7 5 2 21 15 +6 26
4 AFC Bournemouth 14 7 3 4 28 14 +14 24
5 Middlesbrough 14 7 3 4 19 12 +7 24
6 Norwich City 14 6 5 3 22 12 +10 23
7 Nottingham Forest 14 5 7 2 23 16 +7 22
8 Blackburn Rovers 14 6 4 4 21 20 +1 22
9 Charlton Athletic 14 5 7 2 16 15 +1 22
10 Ipswich Town 14 5 6 3 20 16 +4 21
11 Cardiff City 14 5 4 5 18 17 +1 19
12 Sheffield Wedn… 14 4 7 3 11 11 +0 19
13 Brentford 14 5 4 5 16 19 -3 19
14 Reading 14 5 3 6 18 23 -5 18
15 Millwall 14 4 5 5 14 16 -2 17
16 Rotherham United 14 4 5 5 15 18 -3 17
17 Huddersfield Town 14 4 5 5 19 25 -6 17
18 Leeds United 14 4 4 6 14 18 -4 16
19 Wigan Athletic 14 3 6 5 14 15 -1 15
20 Fulham 14 4 2 8 19 25 -6 14
21 Brighton & Hov… 14 2 7 5 13 16 -3 13
22 Bolton Wanderers 14 3 2 9 13 24 -11 11
23 Birmingham City 14 2 5 7 12 28 -16 11
24 Blackpool 14 1 3 10 8 22 -14 6

Rezultate fotbal Anglia - Championship:

25/10/2014
Ipswich Town 2 - 2 Huddersfield Town
Derby County 1 - 2 Wigan Athletic
Bolton Wanderers 3 - 1 Brentford
Birmingham City 0 - 8 AFC Bournemouth
Leeds United 1 - 2 Wolverhampton Wanderers
Brighton & Hov… 1 - 1 Rotherham United
Reading 3 - 0 Blackpool
Middlesbrough 1 - 1 Watford
Nottingham Forest 1 - 3 Blackburn Rovers
Sheffield Wedn… 0 - 0 Norwich City
Millwall 1 - 0 Cardiff City
24/10/2014
Fulham 3 - 0 Charlton Athletic

Meciurile urmatoare din Anglia - Championship:

31/10/2014
Norwich City 21:45 Bolton Wanderers
01/11/2014
Wolverhampton Wanderers 14:15 Birmingham City
Rotherham United 17:00 Middlesbrough
Huddersfield Town 17:00 Nottingham Forest
Wigan Athletic 17:00 Fulham
Charlton Athletic 17:00 Sheffield Wedn…
Watford 17:00 Millwall
Blackburn Rovers 17:00 Reading
Blackpool 17:00 Ipswich Town
Brentford 17:00 Derby County
Cardiff City 17:00 Leeds United
AFC Bournemouth 19:15 Brighton & Hov…

Anglia – Liga 1

June 14, 2013

Clasament fotbal Anglia - Liga 1:

# Echipă MJ V E Î GM GP DG P
1 Bristol City 15 9 6 0 32 17 +15 33
2 Preston North End 14 9 4 1 28 13 +15 31
3 Swindon Town 14 7 5 2 30 17 +13 26
4 Notts County 14 7 5 2 21 12 +9 26
5 Peterborough U… 15 8 2 5 24 17 +7 26
6 Sheffield United 14 8 2 4 22 18 +4 26
7 Oldham Athletic 15 6 7 2 23 17 +6 25
8 Milton Keynes Dons 13 7 3 3 27 15 +12 24
9 Rochdale 14 7 2 5 26 15 +11 23
10 Fleetwood Town 15 5 4 6 17 16 +1 19
11 Chesterfield 15 5 4 6 23 24 -1 19
12 Bradford City 15 5 4 6 19 20 -1 19
13 Crawley Town 15 5 3 7 14 24 -10 18
14 Colchester United 15 4 5 6 21 22 -1 17
15 Barnsley 14 4 4 6 22 24 -2 16
16 Port Vale 15 4 4 7 20 23 -3 16
17 Coventry City 15 4 4 7 18 25 -7 16
18 Walsall 15 3 6 6 12 15 -3 15
19 Leyton Orient 15 3 6 6 15 20 -5 15
20 Doncaster Rovers 13 4 3 6 12 20 -8 15
21 Gillingham 15 3 5 7 14 21 -7 14
22 Yeovil Town 15 3 4 8 12 26 -14 13
23 Crewe Alexandra 15 4 1 10 12 31 -19 13
24 Scunthorpe United 15 3 3 9 17 29 -12 12

Rezultate fotbal Anglia - Liga 1:

28/10/2014
Leyton Orient 0 - 2 Preston North End
Chesterfield 0 - 3 Swindon Town
25/10/2014
Doncaster Rovers 0 - 0 Milton Keynes Dons
Gillingham 1 - 1 Crawley Town
Crewe Alexandra 0 - 1 Sheffield United
Barnsley 2 - 2 Bristol City
Port Vale 3 - 0 Leyton Orient
Coventry City 3 - 2 Peterborough U…
Oldham Athletic 2 - 1 Bradford City
Walsall 1 - 0 Chesterfield
Swindon Town 2 - 2 Colchester United
Yeovil Town 0 - 3 Rochdale
Scunthorpe United 0 - 1 Notts County
Preston North End 3 - 2 Fleetwood Town

Meciurile urmatoare din Anglia - Lliga 1:

01/11/2014
Notts County 17:00 Walsall
Milton Keynes Dons 17:00 Swindon Town
Rochdale 17:00 Preston North End
Sheffield United 17:00 Barnsley
Bradford City 17:00 Doncaster Rovers
Leyton Orient 17:00 Coventry City
Peterborough U… 17:00 Scunthorpe United
Chesterfield 17:00 Yeovil Town
Colchester United 17:00 Port Vale
Bristol City 17:00 Oldham Athletic
Crawley Town 17:00 Crewe Alexandra
Fleetwood Town 17:00 Gillingham
04/11/2014
Swindon Town 21:45 Preston North End
14/11/2014
Barnsley 21:45 Colchester United

Anglia – Liga 2

June 14, 2013

Clasament fotbal Anglia - Liga 2:

# Echipă MJ V E Î GM GP DG P
1 Luton Town 15 9 3 3 18 10 +8 30
2 Wycombe Wanderers 15 8 5 2 21 11 +10 29
3 Burton Albion 15 9 1 5 20 19 +1 28
4 Shrewsbury Town 15 8 3 4 23 11 +12 27
5 Bury 15 8 3 4 24 17 +7 27
6 Plymouth Argyle 15 8 2 5 17 8 +9 26
7 Newport County 15 6 5 4 18 14 +4 23
8 Morecambe 15 7 2 6 17 15 +2 23
9 Southend United 15 6 4 5 14 13 +1 22
10 Exeter City 15 6 4 5 18 18 +0 22
11 Cheltenham Town 15 6 4 5 15 17 -2 22
12 Cambridge United 15 6 3 6 26 18 +8 21
13 AFC Wimbledon 15 5 5 5 22 23 -1 20
14 Portsmouth 15 5 5 5 15 16 -1 20
15 Stevenage 15 6 2 7 19 22 -3 20
16 Accrington Stanley 15 6 2 7 22 26 -4 20
17 Mansfield Town 15 5 4 6 13 17 -4 19
18 Northampton Town 15 5 3 7 23 23 +0 18
19 Oxford United 15 4 4 7 17 21 -4 16
20 Carlisle United 15 4 3 8 20 27 -7 15
21 Dagenham & Red… 15 4 3 8 18 25 -7 15
22 York City 15 1 9 5 13 20 -7 12
23 Tranmere Rovers 15 2 5 8 13 20 -7 11
24 Hartlepool United 15 3 2 10 10 25 -15 11

Rezultate fotbal Anglia - Liga 2:

26/10/2014
Morecambe 0 - 2 Exeter City
25/10/2014
Luton Town 1 - 0 Northampton Town
Carlisle United 2 - 1 Oxford United
AFC Wimbledon 2 - 2 Tranmere Rovers
Plymouth Argyle 3 - 0 Cheltenham Town
Cambridge United 2 - 1 Hartlepool United
Newport County 1 - 1 Accrington Stanley
Wycombe Wanderers 1 - 1 Dagenham & Red…
Shrewsbury Town 2 - 1 Portsmouth
Stevenage 1 - 0 Burton Albion
York City 1 - 1 Mansfield Town
Southend United 1 - 1 Bury

Meciurile urmatoare din Anglia - Liga 2:

31/10/2014
Accrington Stanley 21:45 Morecambe
01/11/2014
Mansfield Town 17:00 Southend United
Oxford United 17:00 Wycombe Wanderers
Tranmere Rovers 17:00 Stevenage
Hartlepool United 17:00 Newport County
Portsmouth 17:00 Carlisle United
Northampton Town 17:00 AFC Wimbledon
Bury 17:00 Cambridge United
Cheltenham Town 17:00 York City
Dagenham & Red… 17:00 Shrewsbury Town
Burton Albion 17:00 Plymouth Argyle
Exeter City 17:00 Luton Town
14/11/2014
Cambridge United 21:45 Northampton Town

Franta – Liga 2

June 14, 2013

Clasament fotbal Franta - Liga 2:

# Echipă MJ V E Î GM GP DG P
1 Dijon 12 7 2 3 13 8 +5 23
2 Troyes 12 6 3 3 17 8 +9 21
3 Brest 12 5 6 1 13 5 +8 21
4 Nancy 12 5 6 1 17 12 +5 21
5 Gazélec Ajaccio 12 6 1 5 15 17 -2 19
6 Angers 12 5 3 4 18 11 +7 18
7 Le Havre 12 5 3 4 15 12 +3 18
8 Sochaux 12 4 5 3 13 9 +4 17
9 Auxerre 12 4 5 3 12 10 +2 17
10 Laval 12 2 9 1 13 12 +1 15
11 Niort 12 3 6 3 10 10 +0 15
12 Ajaccio 12 3 6 3 10 10 +0 15
13 Nîmes 12 3 6 3 12 14 -2 15
14 Orléans 12 3 5 4 11 13 -2 14
15 Créteil 12 2 7 3 17 19 -2 13
16 Châteauroux 12 3 4 5 12 20 -8 13
17 Valenciennes 12 3 3 6 10 20 -10 12
18 Clermont 12 2 4 6 13 19 -6 10
19 Arles 12 2 4 6 11 17 -6 10
20 Tours 12 3 0 9 13 19 -6 9

Rezultate fotbal Franta - Liga 2:

27/10/2014
Nancy 2 - 1 Le Havre
25/10/2014
Troyes 1 - 0 Dijon
24/10/2014
Arles 1 - 0 Niort
Angers 3 - 0 Clermont
Ajaccio 2 - 1 Valenciennes
Brest 3 - 0 Gazélec Ajaccio
Nîmes 0 - 1 Auxerre
Orléans 1 - 1 Créteil
Châteauroux 2 - 1 Tours
Sochaux 1 - 1 Laval
20/10/2014
Valenciennes 0 - 3 Dijon
18/10/2014
Créteil 1 - 1 Troyes
17/10/2014
Laval 2 - 2 Brest
Clermont 1 - 1 Ajaccio
Auxerre 2 - 2 Nancy
Le Havre 1 - 0 Angers
Gazélec Ajaccio 3 - 1 Arles
Niort 1 - 1 Orléans
Châteauroux 1 - 4 Sochaux
Tours 1 - 2 Nîmes

Meciurile urmatoare din Franta - Liga 2:

31/10/2014
Laval 21:00 Tours
Troyes 21:00 Orléans
Auxerre 21:00 Brest
Gazélec Ajaccio 21:00 Châteauroux
Le Havre 21:00 Arles
Créteil 21:00 Sochaux
Clermont 21:00 Nîmes
Dijon 21:00 Ajaccio
01/11/2014
Niort 15:00 Nancy
03/11/2014
Valenciennes 21:30 Angers
07/11/2014
Orléans 21:00 Clermont
Nîmes 21:00 Niort
Sochaux 21:00 Gazélec Ajaccio
Tours 21:00 Auxerre
Ajaccio 21:00 Troyes
Angers 21:00 Dijon
Arles 21:00 Valenciennes
Châteauroux 21:00 Laval
08/11/2014
Brest 15:00 Le Havre
10/11/2014
Nancy 21:30 Créteil

Germania – Liga 2

June 14, 2013

Clasament fotbal Germania Liga 2:

# Echipă MJ V E Î GM GP DG P
1 Ingolstadt 11 7 4 0 18 6 +12 25
2 Fortuna Düsseldorf 11 5 5 1 20 12 +8 20
3 RB Leipzig 11 5 4 2 16 8 +8 19
4 Darmstadt 98 11 5 4 2 18 11 +7 19
5 Kaiserslautern 11 5 4 2 17 13 +4 19
6 Heidenheim 11 4 4 3 20 14 +6 16
7 Karlsruher SC 11 4 4 3 15 10 +5 16
8 Bochum 11 3 6 2 18 16 +2 15
9 Greuther Fürth 11 4 3 4 18 16 +2 15
10 Eintracht Brau… 11 4 2 5 16 15 +1 14
11 Union Berlin 11 3 4 4 11 17 -6 13
12 Nürnberg 11 4 1 6 11 20 -9 13
13 FSV Frankfurt 11 3 2 6 16 21 -5 11
14 Erzgebirge Aue 11 3 2 6 11 17 -6 11
15 Sandhausen 11 3 2 6 8 16 -8 11
16 St. Pauli 11 3 2 6 11 20 -9 11
17 Aalen 11 2 4 5 9 13 -4 10
18 1860 München 11 2 3 6 12 20 -8 9

Rezultate meciuri fotbal Germania Liga 2:

27/10/2014
Darmstadt 98 3 - 0 Nürnberg
26/10/2014
1860 München 1 - 2 Eintracht Brau…
Ingolstadt 1 - 0 Heidenheim
Sandhausen 1 - 1 Erzgebirge Aue
25/10/2014
Kaiserslautern 1 - 1 Fortuna Düsseldorf
St. Pauli 0 - 4 Karlsruher SC
24/10/2014
Greuther Fürth 2 - 5 FSV Frankfurt
Aalen 1 - 2 Union Berlin
RB Leipzig 2 - 0 Bochum
20/10/2014
Fortuna Düsseldorf 1 - 0 St. Pauli
19/10/2014
Karlsruher SC 0 - 0 Aalen
FSV Frankfurt 0 - 1 Ingolstadt
Erzgebirge Aue 4 - 1 1860 München
18/10/2014
Eintracht Brau… 2 - 2 Greuther Fürth
Union Berlin 3 - 1 Sandhausen
17/10/2014
Nürnberg 1 - 0 RB Leipzig
Bochum 1 - 1 Darmstadt 98
Heidenheim 1 - 1 Kaiserslautern
06/10/2014
RB Leipzig 1 - 1 Heidenheim

Program meciuri Germania Liga 2:

31/10/2014
Union Berlin 19:30 Greuther Fürth
Fortuna Düsseldorf 19:30 Ingolstadt
Karlsruher SC 19:30 Sandhausen
01/11/2014
Heidenheim 14:00 Darmstadt 98
Nürnberg 14:00 St. Pauli
02/11/2014
Bochum 14:30 1860 München
FSV Frankfurt 14:30 Erzgebirge Aue
Eintracht Brau… 14:30 Aalen
03/11/2014
RB Leipzig 21:15 Kaiserslautern
07/11/2014
Aalen 19:30 FSV Frankfurt
Sandhausen 19:30 Nürnberg
Kaiserslautern 19:30 Bochum
08/11/2014
Darmstadt 98 14:00 RB Leipzig
St. Pauli 14:00 Heidenheim
09/11/2014
Erzgebirge Aue 14:30 Eintracht Brau…
Greuther Fürth 14:30 Karlsruher SC
Ingolstadt 14:30 Union Berlin
10/11/2014
1860 München 21:15 Fortuna Düsseldorf

 

Italia – Serie B

June 14, 2013

Clasament fotbal Italia Serie B:

# Echipă MJ V E Î GM GP DG P
1 Carpi 11 6 3 2 21 12 +9 21
2 Bologna 11 6 3 2 14 9 +5 21
3 Frosinone 11 5 4 2 14 7 +7 19
4 Livorno 11 5 3 3 17 8 +9 18
5 Virtus Lanciano 11 4 6 1 20 15 +5 18
6 Trapani 11 5 3 3 17 21 -4 18
7 Spezia 11 5 2 4 12 9 +3 17
8 Perugia 11 4 5 2 9 7 +2 17
9 Avellino 11 4 5 2 12 12 +0 17
10 Bari 1908 11 4 4 3 16 13 +3 16
11 Modena 11 3 6 2 8 7 +1 15
12 Pro Vercelli 11 4 2 5 12 11 +1 14
13 Brescia 11 3 5 3 9 9 +0 14
14 Catania 11 3 3 5 18 18 +0 12
15 Varese 11 3 4 4 16 21 -5 12
16 Virtus Entella 10 3 2 5 8 16 -8 11
17 Ternana 10 2 4 4 9 14 -5 10
18 Pescara 11 2 4 5 17 19 -2 10
19 Cittadella 11 2 4 5 16 18 -2 10
20 Vicenza 11 2 4 5 7 15 -8 10
21 Latina 11 1 6 4 9 12 -3 9
22 Crotone 11 1 4 6 9 17 -8 7

Rezultate meciuri Italia Serie B:

28/10/2014
Cittadella 1 - 1 Livorno
Carpi 3 - 1 Ternana
Brescia 2 - 1 Crotone
Bari 1908 1 - 1 Pescara
Frosinone 1 - 1 Varese
Catania 5 - 1 Virtus Entella
Perugia 0 - 0 Avellino
Virtus Lanciano 2 - 0 Pro Vercelli
Vicenza 0 - 2 Modena
Spezia 1 - 1 Latina
27/10/2014
Bologna 2 - 1 Trapani
25/10/2014
Livorno 0 - 1 Spezia
Latina 1 - 1 Brescia
Avellino 1 - 1 Virtus Lanciano
Pescara 0 - 5 Carpi
Crotone 2 - 2 Cittadella
Virtus Entella 1 - 0 Frosinone
Catania 3 - 1 Vicenza
Pro Vercelli 0 - 0 Perugia
Varese 2 - 1 Bari 1908

Program meciuri Italia Serie B:

01/11/2014
Trapani 16:00 Brescia
Virtus Entella 16:00 Virtus Lanciano
Avellino 16:00 Catania
Ternana 16:00 Cittadella
Carpi 16:00 Vicenza
Crotone 16:00 Perugia
Pro Vercelli 16:00 Bari 1908
Livorno 16:00 Bologna
Pescara 16:00 Spezia
02/11/2014
Latina 13:30 Frosinone
Varese 19:00 Modena
04/11/2014
Virtus Entella 19:00 Ternana
07/11/2014
Spezia 21:30 Crotone

Japonia – Liga J1

June 14, 2013

Clasament fotbal Japonia Liga J1:

# Echipă MJ V E Î GM GP DG P
1 Urawa Reds 30 17 7 6 49 27 +22 58
2 Gamba Osaka 30 17 4 9 53 29 +24 55
3 Kashima Antlers 30 15 6 9 56 35 +21 51
4 Kawasaki Frontale 30 15 6 9 50 36 +14 51
5 Sagan Tosu 30 16 2 12 36 31 +5 50
6 Kashiwa Reysol 30 13 9 8 39 38 +1 48
7 Tokyo 30 12 9 9 43 27 +16 45
8 Sanfrecce Hiro… 30 12 9 9 40 33 +7 45
9 Vissel Kobe 30 11 12 7 45 41 +4 45
10 Yokohama F. Ma… 30 12 8 10 33 26 +7 44
11 Albirex Niigata 30 11 8 11 26 30 -4 41
12 Nagoya Grampus 30 11 7 12 39 42 -3 40
13 Ventforet Kofu 30 7 12 11 22 30 -8 33
14 Vegalta Sendai 30 8 9 13 29 43 -14 33
15 Omiya Ardija 30 8 7 15 39 55 -16 31
16 Shimizu S-Pulse 30 9 4 17 36 53 -17 31
17 Cerezo Osaka 30 7 9 14 31 36 -5 30
18 Tokushima Vortis 30 3 4 23 15 69 -54 13

Rezultate meciuri fotbal Japonia Liga J1:

26/10/2014
Ventforet Kofu 2 - 1 Kawasaki Frontale
Yokohama F. Ma… 0 - 0 Cerezo Osaka
Shimizu S-Pulse 1 - 3 Sanfrecce Hiro…
Kashima Antlers 1 - 1 Urawa Reds
Gamba Osaka 2 - 1 Tokyo
Tokushima Vortis 0 - 2 Nagoya Grampus
Sagan Tosu 0 - 2 Albirex Niigata
Vissel Kobe 2 - 1 Omiya Ardija
Vegalta Sendai 1 - 2 Kashiwa Reysol
22/10/2014
Kashiwa Reysol 1 - 0 Gamba Osaka
Omiya Ardija 2 - 3 Yokohama F. Ma…
Urawa Reds 0 - 0 Ventforet Kofu
Kawasaki Frontale 2 - 0 Sagan Tosu
Tokyo 2 - 1 Sanfrecce Hiro…
Vissel Kobe 0 - 0 Kashima Antlers
Shimizu S-Pulse 2 - 1 Albirex Niigata
Cerezo Osaka 3 - 1 Tokushima Vortis
Nagoya Grampus 0 - 0 Vegalta Sendai

Program meciuri fotbal Japonia J1:

02/11/2014
Nagoya Grampus 06:00 Tokyo
Cerezo Osaka 06:00 Ventforet Kofu
Gamba Osaka 06:00 Vegalta Sendai
Sanfrecce Hiro… 09:00 Omiya Ardija
Albirex Niigata 09:00 Kashima Antlers
Kashiwa Reysol 09:00 Tokushima Vortis
Kawasaki Frontale 09:00 Shimizu S-Pulse
Sagan Tosu 12:00 Vissel Kobe
03/11/2014
Yokohama F. Ma… 10:00 Urawa Reds
22/11/2014
Vissel Kobe 07:00 Yokohama F. Ma…
Tokushima Vortis 07:00 Sagan Tosu
Ventforet Kofu 07:00 Sanfrecce Hiro…
Urawa Reds 07:00 Gamba Osaka
Kashima Antlers 07:00 Kawasaki Frontale
Tokyo 10:00 Albirex Niigata
Shimizu S-Pulse 10:00 Nagoya Grampus
Omiya Ardija 10:00 Kashiwa Reysol
Vegalta Sendai 10:00 Cerezo Osaka

Next Page »

Autentificare