Canada – Soccer League

iunie 14, 2013

Clasament Canada - Soccer League

# Echipă MJ V E Î GM GP DG P
1 York Region Sh… 9 9 0 0 23 4 +19 27
2 SC Scarborough 8 5 1 2 14 8 +6 16
3 Ukraine United 9 4 2 3 19 18 +1 14
4 Toronto Atomic 10 4 2 4 15 18 -3 14
5 Serbian White … 9 3 1 5 10 13 -3 10
6 Hamilton City 10 3 0 7 13 20 -7 9
7 Brantford Galaxy 9 2 2 5 13 18 -5 8
8 Milton 8 2 0 6 12 20 -8 6

Rezultate meciuri fotbal Canada - Soccer League

24/07/2016
Toronto Atomic 0 - 3 York Region Sh…
Brantford Galaxy 1 - 1 Ukraine United
23/07/2016
Hamilton City 1 - 2 Milton
Serbian White … 1 - 1 SC Scarborough
18/07/2016
York Region Sh… 4 - 0 Toronto Atomic
17/07/2016
Ukraine United 4 - 2 Brantford Galaxy
SC Scarborough 1 - 0 Hamilton City
16/07/2016
Milton 1 - 4 York Region Sh…
Serbian White … 2 - 1 Toronto Atomic
12/07/2016
Ukraine United 3 - 1 Serbian White …
11/07/2016
York Region Sh… 2 - 0 Milton
10/07/2016
Toronto Atomic 3 - 1 Hamilton City
Brantford Galaxy 0 - 2 SC Scarborough
09/07/2016
Serbian White … 0 - 1 York Region Sh…
03/07/2016
SC Scarborough 2 - 1 Ukraine United
Hamilton City 0 - 2 York Region Sh…
27/06/2016
Ukraine United 4 - 2 Milton
26/06/2016
Toronto Atomic 2 - 0 SC Scarborough
25/06/2016
Hamilton City 3 - 2 Brantford Galaxy
Serbian White … 2 - 1 Milton

Program meciuri fotbal Canada - Soccer League:

30/07/2016
Milton 01:30 Serbian White …
31/07/2016
Brantford Galaxy 01:00 Hamilton City
SC Scarborough 02:00 Toronto Atomic
01/08/2016
Ukraine United 00:30 York Region Sh…
06/08/2016
Serbian White … 01:00 Brantford Galaxy
Hamilton City 02:00 Milton
07/08/2016
Toronto Atomic 01:30 York Region Sh…
08/08/2016
Ukraine United 00:30 SC Scarborough
13/08/2016
Serbian White … 01:00 Hamilton City
Milton 01:30 Ukraine United
14/08/2016
Brantford Galaxy 01:00 Toronto Atomic
15/08/2016
York Region Sh… 00:30 SC Scarborough
20/08/2016
Hamilton City 02:00 York Region Sh…
21/08/2016
Brantford Galaxy 01:00 Serbian White …
Toronto Atomic 01:30 Ukraine United
SC Scarborough 02:00 Milton
27/08/2016
Milton 01:30 Toronto Atomic
28/08/2016
Hamilton City 00:00 Serbian White …
SC Scarborough 02:00 Brantford Galaxy
29/08/2016
York Region Sh… 00:30 Ukraine United

Cehia – Liga 1

iunie 14, 2013

Clasament fotbal Cehia - Liga 1:

# Echipă MJ V E Î GM GP DG P
1 Bohemians 1905 0 0 0 0 0 0 +0 0
2 Dukla Praha 0 0 0 0 0 0 +0 0
3 Hradec Králové 0 0 0 0 0 0 +0 0
4 Jablonec 0 0 0 0 0 0 +0 0
5 Karviná 0 0 0 0 0 0 +0 0
6 Mladá Boleslav 0 0 0 0 0 0 +0 0
7 Příbram 0 0 0 0 0 0 +0 0
8 Slavia Praha 0 0 0 0 0 0 +0 0
9 Slovan Liberec 0 0 0 0 0 0 +0 0
10 Slovácko 0 0 0 0 0 0 +0 0
11 Sparta Praha 0 0 0 0 0 0 +0 0
12 Teplice 0 0 0 0 0 0 +0 0
13 Viktoria Plzeň 0 0 0 0 0 0 +0 0
14 Vysočina Jihlava 0 0 0 0 0 0 +0 0
15 Zbrojovka Brno 0 0 0 0 0 0 +0 0
16 Zlín 0 0 0 0 0 0 +0 0

Rezultate fotbal Cehia - Liga 1:

Program meciuri fotbal din Cehia - Liga 1:

29/07/2016
Dukla Praha 18:00 Teplice
30/07/2016
Vysočina Jihlava 15:00 Viktoria Plzeň
Zlín 17:00 Příbram
Jablonec 17:00 Karviná
Sparta Praha 20:15 Slovácko
31/07/2016
Mladá Boleslav 16:30 Slovan Liberec
Bohemians 1905 17:00 Hradec Králové
Zbrojovka Brno 19:00 Slavia Praha
06/08/2016
Slovácko 17:00 Dukla Praha
Karviná 17:00 Zbrojovka Brno
Hradec Králové 17:00 Jablonec
07/08/2016
Viktoria Plzeň 14:30 Bohemians 1905
Slovan Liberec 17:00 Vysočina Jihlava
Příbram 17:00 Mladá Boleslav
Teplice 19:00 Sparta Praha
08/08/2016
Slavia Praha 18:00 Zlín

Danemarca – Superliga

iunie 14, 2013

Clasament fotbal Danemarca - Superliga:

# Echipă MJ V E Î GM GP DG P
1 København 2 2 0 0 7 0 +7 6
2 Brøndby 2 2 0 0 6 0 +6 6
3 AGF 2 2 0 0 4 2 +2 6
4 Midtjylland 2 1 1 0 6 2 +4 4
5 AaB 2 1 1 0 2 1 +1 4
6 Nordsjælland 2 1 0 1 4 4 +0 3
7 Horsens 2 0 2 0 2 2 +0 2
8 OB 2 0 2 0 2 2 +0 2
9 Randers 2 0 1 1 2 3 -1 1
10 SønderjyskE 2 0 1 1 2 3 -1 1
11 Silkeborg 2 0 1 1 0 2 -2 1
12 Lyngby 2 0 1 1 2 5 -3 1
13 Viborg 2 0 0 2 1 6 -5 0
14 Esbjerg 2 0 0 2 0 8 -8 0

Rezultate fotbal Danemarca - Superliga:

24/07/2016
Randers 0 - 1 AaB
Nordsjælland 0 - 4 Midtjylland
Silkeborg 0 - 2 Brøndby
Lyngby 2 - 2 OB
Horsens 1 - 1 SønderjyskE
23/07/2016
Esbjerg 0 - 4 København
22/07/2016
AGF 2 - 1 Viborg
18/07/2016
Midtjylland 2 - 2 Randers
17/07/2016
Brøndby 4 - 0 Esbjerg
AaB 1 - 1 Horsens
SønderjyskE 1 - 2 AGF
16/07/2016
København 3 - 0 Lyngby
15/07/2016
OB 0 - 0 Silkeborg
Viborg 0 - 4 Nordsjælland

Program meciuri fotbal din Danemarca - Superliga:

29/07/2016
Viborg 18:00 Esbjerg
30/07/2016
København 16:00 Nordsjælland
31/07/2016
SønderjyskE 12:00 Lyngby
Midtjylland 14:00 Silkeborg
Brøndby 16:00 Horsens
AGF 18:00 Randers
01/08/2016
AaB 19:00 OB
05/08/2016
Randers 18:00 Horsens
Silkeborg 20:15 Lyngby
06/08/2016
OB 16:00 Viborg
07/08/2016
Nordsjælland 13:00 AaB
SønderjyskE 16:00 København
Midtjylland 18:00 Brøndby
08/08/2016
Esbjerg 19:00 AGF
12/08/2016
Viborg 18:00 Randers
Lyngby 20:15 AGF
13/08/2016
Horsens 16:00 Silkeborg
København 18:30 Midtjylland
14/08/2016
OB 16:00 Nordsjælland
Brøndby 18:00 SønderjyskE

Anglia – Championship

iunie 14, 2013

Clasament fotbal Anglia - Championship:

# Echipă MJ V E Î GM GP DG P
1 Aston Villa 0 0 0 0 0 0 +0 0
2 Barnsley 0 0 0 0 0 0 +0 0
3 Birmingham City 0 0 0 0 0 0 +0 0
4 Blackburn Rovers 0 0 0 0 0 0 +0 0
5 Brentford 0 0 0 0 0 0 +0 0
6 Brighton & Hov… 0 0 0 0 0 0 +0 0
7 Bristol City 0 0 0 0 0 0 +0 0
8 Burton Albion 0 0 0 0 0 0 +0 0
9 Cardiff City 0 0 0 0 0 0 +0 0
10 Derby County 0 0 0 0 0 0 +0 0
11 Fulham 0 0 0 0 0 0 +0 0
12 Huddersfield Town 0 0 0 0 0 0 +0 0
13 Ipswich Town 0 0 0 0 0 0 +0 0
14 Leeds United 0 0 0 0 0 0 +0 0
15 Newcastle United 0 0 0 0 0 0 +0 0
16 Norwich City 0 0 0 0 0 0 +0 0
17 Nottingham Forest 0 0 0 0 0 0 +0 0
18 Preston North End 0 0 0 0 0 0 +0 0
19 Queens Park Rangers 0 0 0 0 0 0 +0 0
20 Reading 0 0 0 0 0 0 +0 0
21 Rotherham United 0 0 0 0 0 0 +0 0
22 Sheffield Wedn… 0 0 0 0 0 0 +0 0
23 Wigan Athletic 0 0 0 0 0 0 +0 0
24 Wolverhampton Wanderers 0 0 0 0 0 0 +0 0

Rezultate fotbal Anglia - Championship:

Meciurile urmatoare din Anglia - Championship:

05/08/2016
Fulham 20:45 Newcastle United
06/08/2016
Ipswich Town 16:00 Barnsley
Nottingham Forest 16:00 Burton Albion
Rotherham United 16:00 Wolverhampton Wanderers
Huddersfield Town 16:00 Brentford
Reading 16:00 Preston North End
Blackburn Rovers 16:00 Norwich City
Derby County 16:00 Brighton & Hov…
Birmingham City 16:00 Cardiff City
Bristol City 16:00 Wigan Athletic
07/08/2016
Queens Park Rangers 13:00 Leeds United
Sheffield Wedn… 17:30 Aston Villa
12/08/2016
Brighton & Hov… 20:45 Nottingham Forest

Anglia – Liga 1

iunie 14, 2013

Clasament fotbal Anglia - Liga 1:

# Echipă MJ V E Î GM GP DG P
1 AFC Wimbledon 0 0 0 0 0 0 +0 0
2 Bolton Wanderers 0 0 0 0 0 0 +0 0
3 Bradford City 0 0 0 0 0 0 +0 0
4 Bristol Rovers 0 0 0 0 0 0 +0 0
5 Bury 0 0 0 0 0 0 +0 0
6 Charlton Athletic 0 0 0 0 0 0 +0 0
7 Chesterfield 0 0 0 0 0 0 +0 0
8 Coventry City 0 0 0 0 0 0 +0 0
9 Fleetwood Town 0 0 0 0 0 0 +0 0
10 Gillingham 0 0 0 0 0 0 +0 0
11 Millwall 0 0 0 0 0 0 +0 0
12 Milton Keynes Dons 0 0 0 0 0 0 +0 0
13 Northampton Town 0 0 0 0 0 0 +0 0
14 Oldham Athletic 0 0 0 0 0 0 +0 0
15 Oxford United 0 0 0 0 0 0 +0 0
16 Peterborough U… 0 0 0 0 0 0 +0 0
17 Port Vale 0 0 0 0 0 0 +0 0
18 Rochdale 0 0 0 0 0 0 +0 0
19 Scunthorpe United 0 0 0 0 0 0 +0 0
20 Sheffield United 0 0 0 0 0 0 +0 0
21 Shrewsbury Town 0 0 0 0 0 0 +0 0
22 Southend United 0 0 0 0 0 0 +0 0
23 Swindon Town 0 0 0 0 0 0 +0 0
24 Walsall 0 0 0 0 0 0 +0 0

Rezultate fotbal Anglia - Liga 1:

Meciurile urmatoare din Anglia - Lliga 1:

06/08/2016
Southend United 16:00 Gillingham
Scunthorpe United 16:00 Bristol Rovers
Swindon Town 16:00 Coventry City
Walsall 16:00 AFC Wimbledon
Bolton Wanderers 16:00 Sheffield United
Rochdale 16:00 Peterborough U…
Shrewsbury Town 16:00 Milton Keynes Dons
Oxford United 16:00 Chesterfield
Bradford City 16:00 Port Vale
Millwall 16:00 Oldham Athletic
Bury 16:00 Charlton Athletic
Northampton Town 16:00 Fleetwood Town

Anglia – Liga 2

iunie 14, 2013

Clasament fotbal Anglia - Liga 2:

# Echipă MJ V E Î GM GP DG P
1 Accrington Stanley 0 0 0 0 0 0 +0 0
2 Barnet 0 0 0 0 0 0 +0 0
3 Blackpool 0 0 0 0 0 0 +0 0
4 Cambridge United 0 0 0 0 0 0 +0 0
5 Carlisle United 0 0 0 0 0 0 +0 0
6 Cheltenham Town 0 0 0 0 0 0 +0 0
7 Colchester United 0 0 0 0 0 0 +0 0
8 Crawley Town 0 0 0 0 0 0 +0 0
9 Crewe Alexandra 0 0 0 0 0 0 +0 0
10 Doncaster Rovers 0 0 0 0 0 0 +0 0
11 Exeter City 0 0 0 0 0 0 +0 0
12 Grimsby Town 0 0 0 0 0 0 +0 0
13 Hartlepool United 0 0 0 0 0 0 +0 0
14 Leyton Orient 0 0 0 0 0 0 +0 0
15 Luton Town 0 0 0 0 0 0 +0 0
16 Mansfield Town 0 0 0 0 0 0 +0 0
17 Morecambe 0 0 0 0 0 0 +0 0
18 Newport County 0 0 0 0 0 0 +0 0
19 Notts County 0 0 0 0 0 0 +0 0
20 Plymouth Argyle 0 0 0 0 0 0 +0 0
21 Portsmouth 0 0 0 0 0 0 +0 0
22 Stevenage 0 0 0 0 0 0 +0 0
23 Wycombe Wanderers 0 0 0 0 0 0 +0 0
24 Yeovil Town 0 0 0 0 0 0 +0 0

Rezultate fotbal Anglia - Liga 2:

Meciurile urmatoare din Anglia - Liga 2:

06/08/2016
Portsmouth 16:00 Carlisle United
Newport County 16:00 Mansfield Town
Stevenage 16:00 Crewe Alexandra
Yeovil Town 16:00 Notts County
Accrington Stanley 16:00 Doncaster Rovers
Hartlepool United 16:00 Colchester United
Plymouth Argyle 16:00 Luton Town
Cambridge United 16:00 Barnet
Grimsby Town 16:00 Morecambe
Cheltenham Town 16:00 Leyton Orient
Blackpool 16:00 Exeter City
Crawley Town 16:00 Wycombe Wanderers

Franta – Liga 2

iunie 14, 2013

Clasament fotbal Franta - Liga 2:

# Echipă MJ V E Î GM GP DG P
1 Ajaccio 0 0 0 0 0 0 +0 0
2 Amiens SC 0 0 0 0 0 0 +0 0
3 Auxerre 0 0 0 0 0 0 +0 0
4 Bourg en Bresse 0 0 0 0 0 0 +0 0
5 Brest 0 0 0 0 0 0 +0 0
6 Clermont 0 0 0 0 0 0 +0 0
7 Gazélec Ajaccio 0 0 0 0 0 0 +0 0
8 Laval 0 0 0 0 0 0 +0 0
9 Le Havre 0 0 0 0 0 0 +0 0
10 Lens 0 0 0 0 0 0 +0 0
11 Niort 0 0 0 0 0 0 +0 0
12 Nîmes 0 0 0 0 0 0 +0 0
13 Orléans 0 0 0 0 0 0 +0 0
14 Red Star 0 0 0 0 0 0 +0 0
15 Reims 0 0 0 0 0 0 +0 0
16 Sochaux 0 0 0 0 0 0 +0 0
17 Strasbourg 0 0 0 0 0 0 +0 0
18 Tours 0 0 0 0 0 0 +0 0
19 Troyes 0 0 0 0 0 0 +0 0
20 Valenciennes 0 0 0 0 0 0 +0 0

Rezultate fotbal Franta - Liga 2:

Meciurile urmatoare din Franta - Liga 2:

29/07/2016
Tours 20:00 Ajaccio
Valenciennes 20:00 Clermont
Bourg en Bresse 20:00 Strasbourg
Orléans 20:00 Le Havre
Troyes 20:00 Sochaux
Nîmes 20:00 Laval
Gazélec Ajaccio 20:00 Brest
Niort 20:00 Lens
30/07/2016
Red Star 15:00 Auxerre
01/08/2016
Amiens SC 20:30 Reims
05/08/2016
Lens 20:00 Tours
Reims 20:00 Bourg en Bresse
Sochaux 20:00 Valenciennes
Le Havre 20:00 Nîmes
Auxerre 20:00 Gazélec Ajaccio
Ajaccio 20:00 Troyes
Brest 20:00 Orléans
Clermont 20:00 Red Star
Laval 20:00 Niort
06/08/2016
Strasbourg 15:00 Amiens SC

Germania – Liga 2

iunie 14, 2013

Clasament fotbal Germania Liga 2:

# Echipă MJ V E Î GM GP DG P
1 1860 München 0 0 0 0 0 0 +0 0
2 Arminia Bielefeld 0 0 0 0 0 0 +0 0
3 Bochum 0 0 0 0 0 0 +0 0
4 Dynamo Dresden 0 0 0 0 0 0 +0 0
5 Eintracht Brau… 0 0 0 0 0 0 +0 0
6 Erzgebirge Aue 0 0 0 0 0 0 +0 0
7 Fortuna Düsseldorf 0 0 0 0 0 0 +0 0
8 Greuther Fürth 0 0 0 0 0 0 +0 0
9 Hannover 96 0 0 0 0 0 0 +0 0
10 Heidenheim 0 0 0 0 0 0 +0 0
11 Kaiserslautern 0 0 0 0 0 0 +0 0
12 Karlsruher SC 0 0 0 0 0 0 +0 0
13 Nürnberg 0 0 0 0 0 0 +0 0
14 Sandhausen 0 0 0 0 0 0 +0 0
15 St. Pauli 0 0 0 0 0 0 +0 0
16 Stuttgart 0 0 0 0 0 0 +0 0
17 Union Berlin 0 0 0 0 0 0 +0 0
18 Würzburger Kickers 0 0 0 0 0 0 +0 0

Rezultate meciuri fotbal Germania Liga 2:

Program meciuri Germania Liga 2:

05/08/2016
Kaiserslautern 20:30 Hannover 96
06/08/2016
Bochum 13:00 Union Berlin
Dynamo Dresden 15:30 Nürnberg
Sandhausen 15:30 Fortuna Düsseldorf
07/08/2016
Greuther Fürth 13:30 1860 München
Eintracht Brau… 15:30 Würzburger Kickers
Arminia Bielefeld 15:30 Karlsruher SC
Heidenheim 15:30 Erzgebirge Aue
08/08/2016
Stuttgart 20:15 St. Pauli
12/08/2016
Erzgebirge Aue 18:30 Sandhausen
Nürnberg 18:30 Heidenheim
Fortuna Düsseldorf 20:30 Stuttgart
13/08/2016
Karlsruher SC 13:00 Bochum
St. Pauli 15:30 Eintracht Brau…
14/08/2016
Hannover 96 13:30 Greuther Fürth
1860 München 15:30 Arminia Bielefeld
Würzburger Kickers 15:30 Kaiserslautern
15/08/2016
Union Berlin 20:15 Dynamo Dresden

 

Italia – Serie B

iunie 14, 2013

Clasament fotbal Italia Serie B:

# Echipă MJ V E Î GM GP DG P
1 Ascoli 0 0 0 0 0 0 +0 0
2 Avellino 0 0 0 0 0 0 +0 0
3 Bari 1908 0 0 0 0 0 0 +0 0
4 Benevento 0 0 0 0 0 0 +0 0
5 Brescia 0 0 0 0 0 0 +0 0
6 Carpi 0 0 0 0 0 0 +0 0
7 Cesena 0 0 0 0 0 0 +0 0
8 Cittadella 0 0 0 0 0 0 +0 0
9 Frosinone 0 0 0 0 0 0 +0 0
10 Hellas Verona 0 0 0 0 0 0 +0 0
11 Latina 0 0 0 0 0 0 +0 0
12 Novara 0 0 0 0 0 0 +0 0
13 Perugia 0 0 0 0 0 0 +0 0
14 Pisa 0 0 0 0 0 0 +0 0
15 Pro Vercelli 0 0 0 0 0 0 +0 0
16 SPAL 0 0 0 0 0 0 +0 0
17 Salernitana 0 0 0 0 0 0 +0 0
18 Spezia 0 0 0 0 0 0 +0 0
19 Ternana 0 0 0 0 0 0 +0 0
20 Trapani 0 0 0 0 0 0 +0 0
21 Vicenza 0 0 0 0 0 0 +0 0
22 Virtus Entella 0 0 0 0 0 0 +0 0

Rezultate meciuri Italia Serie B:

Program meciuri Italia Serie B:

Japonia – Liga J1

iunie 14, 2013

Clasament fotbal Japonia Liga J1:

# Echipă MJ V E Î GM GP DG P
1 Kashima Antlers 17 12 3 2 29 10 +19 39
2 Kawasaki Frontale 17 11 5 1 33 15 +18 38
3 Urawa Reds 17 10 3 4 26 16 +10 33
4 Sanfrecce Hiro… 17 8 5 4 32 18 +14 29
5 Omiya Ardija 17 7 5 5 17 18 -1 26
6 Gamba Osaka 17 7 3 7 22 20 +2 24
7 Kashiwa Reysol 17 6 6 5 20 21 -1 24
8 Júbilo Iwata 17 6 5 6 21 23 -2 23
9 Tokyo 17 6 5 6 16 18 -2 23
10 Vegalta Sendai 17 7 2 8 20 25 -5 23
11 Yokohama F. Ma… 17 6 4 7 21 19 +2 22
12 Vissel Kobe 17 5 5 7 23 25 -2 20
13 Albirex Niigata 17 4 6 7 19 25 -6 18
14 Nagoya Grampus 17 4 5 8 24 29 -5 17
15 Sagan Tosu 17 4 5 8 10 15 -5 17
16 Shonan Bellmare 17 4 4 9 18 27 -9 16
17 Ventforet Kofu 17 3 6 8 18 31 -13 15
18 Avispa Fukuoka 17 2 5 10 11 25 -14 11

Rezultate meciuri fotbal Japonia Liga J1:

23/07/2016
Kashiwa Reysol 3 - 2 Gamba Osaka
Vegalta Sendai 1 - 0 Shonan Bellmare
Yokohama F. Ma… 1 - 1 Júbilo Iwata
Omiya Ardija 1 - 2 Albirex Niigata
Sanfrecce Hiro… 2 - 0 Vissel Kobe
Avispa Fukuoka 2 - 3 Sagan Tosu
Kashima Antlers 1 - 2 Urawa Reds
Kawasaki Frontale 1 - 0 Tokyo
Nagoya Grampus 1 - 3 Ventforet Kofu
17/07/2016
Tokyo 0 - 1 Kashiwa Reysol
Urawa Reds 2 - 2 Omiya Ardija
Albirex Niigata 1 - 2 Vegalta Sendai
Sagan Tosu 0 - 0 Nagoya Grampus
Gamba Osaka 0 - 0 Avispa Fukuoka
Sanfrecce Hiro… 2 - 2 Yokohama F. Ma…
Júbilo Iwata 1 - 1 Kawasaki Frontale
Ventforet Kofu 3 - 3 Kashima Antlers
Vissel Kobe 2 - 0 Shonan Bellmare

Program meciuri fotbal Japonia J1:

30/07/2016
Ventforet Kofu 11:00 Urawa Reds
Avispa Fukuoka 11:30 Vegalta Sendai
Vissel Kobe 12:00 Omiya Ardija
Júbilo Iwata 12:00 Kashiwa Reysol
Sagan Tosu 12:00 Kashima Antlers
Gamba Osaka 12:00 Sanfrecce Hiro…
Yokohama F. Ma… 12:00 Nagoya Grampus
Shonan Bellmare 12:00 Kawasaki Frontale
Albirex Niigata 12:00 Tokyo
06/08/2016
Urawa Reds 11:30 Shonan Bellmare
Kashima Antlers 11:30 Vegalta Sendai
Gamba Osaka 12:00 Sagan Tosu
Sanfrecce Hiro… 12:00 Nagoya Grampus
Albirex Niigata 12:00 Vissel Kobe
Omiya Ardija 12:00 Avispa Fukuoka
Kawasaki Frontale 12:00 Ventforet Kofu
Kashiwa Reysol 12:00 Yokohama F. Ma…
Tokyo 12:00 Júbilo Iwata

Pagina următoare »

Autentificare